sobota, 24 września 2016

Let's talk....- resource pack - speaking

Pod koniec maja opublikowałam My Own Vocabulary and Grammar Timesaver , który cieszył się dużą popularnością wśród czytelników. Był to zbiór ponad 20 stron z aż 35 różnymi ćwiczeniami gotowymi do wykorzystania w klasie.

Podczas swoich zajęć kładę duży nacisk na rozwijaniu umiejętności mówienia, dlatego często wertuję różne książki w poszukiwaniu zadań, które ułatwiłyby mi pracę, a jednocześnie były przyjemne jak i rozwijały speaking skills. Zazwyczaj jednak staje na tym, że sama biorę się za tworzenie materiałów dla swoich uczniów, bo wtedy mogę wykorzystać dokładnie takie słownictwo jakie chce i dostosowuję to do ich potrzeb i możliwości.

Postanowiłam podzielić się z Wami moim nowym tworem "Let's talk...". czyli zbiór 18 stron, w którym każda z nich poświęcona jest mówieniu. Różne struktury gramatyczne, różne słownictwo. Wiele ćwiczeń na mówienie podparte są krótkimi ćwiczeniami na powtórkę zasad gramatycznych lub słownictwo.
2 komentarze:

  1. Wspaniałe karty pracy - zwłaszcza, że są głównie przeznaczone dla początkujących. O takie materiały naprawdę trudno! Jednym słowem: REWELACJA!

    OdpowiedzUsuń
  2. Rewelacja. Świetna robota. Dziękujemy!

    OdpowiedzUsuń